Naše nabídka...

Naše nabídka...

Rekreační zařízení se nachází v klidné části Deštné v Orl. horách, místní části Jedlová. Jedná se o dva objekty s celkovou kapacitou cca 90 lůžek.

Chata Kristýna je hlavním objektem, kde je kuchyň a kde se stravují rekreanti z obou objektů, tj. i z chaty Lenka, která je ve vzdálenosti asi 70m od Kristýny.

Ubytování

Obě chaty jsou vhodné pro ubytování zejména dětí na školách v přírodě, lyžařských kurzech a letních táborech různého zaměření. V areálu chaty Kristýna jsou hřiště vhodná k míčovým hrám (fotbálek, floorbal, volejbal a další). Je zde možnost grilování i využití udírny a otevřeného ohniště. U chaty Lenka je venkovní kruhový bazén o průměru 6m a také otevřené ohniště.

Ubytování v obou chatách je na dvou až pětilůžkových pokojích, sociální zařízení jsou společná, v obou chatách jsou velké společenské místnosti vhodné ke společenským hrám při nepřízni počasí, či k vyučování na školách v přírodě.

Vyžití

V zimní sezóně je v areálu chat lyžařský vlek na svahu 420m dlouhém, který je také uměle zasněžován, a 150m dlouhý vlek s nízkým vedením lana na svahu vhodném např. k rozřazování dětí do družstev či výuce malých začátečníků.

Stravování

Stravování je formou samoobsluhy, vaří se převážně hotová jídla vhodná pro dětské skupiny. K jídlu je zde možnost zakoupení nápojů i sladkostí v odděleném bufetu, vhodném k i večernímu posezení, aniž by byly rušeny např. děti ve vedlejší společenské místnosti.